Bezpieczne zakłady na Copa America od STS

Legalny bukmacher STS online zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom, którzy typują rozgrywki Copa America. Wystarczy obstawiać zakłady SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

STS zmniejsza przegrane graczom na Copa America

STS zmniejsza przegrane graczom na Copa America

Śmiało można powiedzieć, że przed nami ciekawe nocy z rozgrywkami Copa America. W dodatku w najbliższych dniach dojdzie do takich starć, jak m.in. Urugwaj vs Chile, Argentyna vs Paragwaj, czy też Ekwador vs Peru.

Na przeciw swoim użytkownikom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję „Cashback na Copa America”. Jest ona aktywna do 28 czerwca. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Cashback na Copa America w STS:

Zadaniem użytkowników w promocji „Cashback na Copa America” jest zawarcie kuponów SOLO lub AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na rozgrywki piłkarskich Copa America.

Freebet od Superbet na start

W przypadku przegranej każdy z graczy będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 15%. Łącznie każdy z typerów może liczyć na łączny bonus o wartości 50 PLN.

Kod promocyjny w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na start limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A co trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.