Misja Strzelec – wygraj do 120 PLN w Betclic

Przed nami bardzo ciekawe dni w piłce nożnej, ponieważ czas na pojedynki reprezentacyjne. W tym spotkania towarzyskie, baraże na EURO oraz potyczki w Lidze Narodów. Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował promocję „Misja Strzelec”.

Misja Strzelec: zgarnij bonus do 120 PLN

Misja Strzelec: zgarnij bonus do 120 PLN

Promocji polega na zagraniu zakładu SOLO lub AKO i wytypowaniu, np. strzelca bramki. Za trafiony kupon użytkownik poza wygraną może liczyć na dodatkowe środki.

Typer, który chce wziąć udział w wspomnianej promocji musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana akcja dostępna jest wszystkim użytkownikom od 07.10.2020 od godz. 11:00 a 14 października 23:59.

Bonus dla graczy za typowanie meczy:

W ramach promocji „Misja Strzelec” kwalifikują się zakłady SOLO, ale i AKO zawarte za nie mniej niż 20 PLN, a ich kurs całkowity musi wynosić co najmniej 1.8.

Warto jest mieć na uwadze, że wymagane przez bukmachera Betclic są wyłącznie zdarzenia z oferty specjalnej, a dokładnie mówiąc gracz może oddać takie typy, jak np: strzelec gola, strzelec pierwszego gola, zawodnik strzeli i jego zespół wygra, etc.) w dowolnych meczach piłkarskich rozgrywanych między 7 października od godz. 11:00 a 14 października 23:59.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Za trafione kupony, które spełniają powyższe warunki promocji typer otrzyma dodatkowe środki, które mogą wynieść nawet 120 PLN:

  • 1 zakład – bonus w wysokości 20 PLN
  • 3 zakłady – bonus w wysokości 60 PLN
  • 5 zakładów – bonus w wysokości 120 PLN

Nagrody na kontach graczy znajdą się najpóźniej do 16 października do godz. 16:00.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska?

Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim swoim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy już na sam start mogą skorzystać z Cashbacka. Jednak trzeba mieć na uwadze, że zakład bez ryzyka będzie aktywny graczom pod warunkiem, że wpiszą oni limitowane hasło promocyjne KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć typer to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.