Pewne bonusy za obstawienie meczy w STS

Bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS. Bowiem wystarczy obstawiać mecze w ramach akcji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, aby liczyć na dodatkowe bonusy.

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy

Oferty bukmacherów można powiedzieć, że wracają „do normy” i każdy typer może znaleźć coś dla siebie, ponieważ rozgrywane są mecze w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy siatkówce.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który w swojej ofercie posiada akcję „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, która dwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Użytkownik, który jest zainteresowany tą ofertę musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. I to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu promocyjnego.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dostępne są wyłącznie kupony AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.85.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej z dowolnej dyscypliny, jaką posiada bukmacher STS. A trzeba powiedzieć zdecydowanie, że jest z czego wybierać.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz, który na przestrzeni jednego dnia zagra kupony za łączną stawką nie mniejszą niż 100 PLN otrzyma w prezencie 20 PLN. To wszystko sprawia, że w czasie każdego okresu rozliczeniowego na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na konto typerów może trafić łączny bonus o wartości 1229 PLN. Już na start gracze mogą liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia za depozyt do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownicy wpiszą oni limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.