Najnowszy pakiet dla nowego gracza od Fortuny

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Fortuny? Jak nie to warto skorzystać z promocji jaką oferuje ten bukmacher dla nowych graczy.

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Z tej promocji może może skorzystać każdy gracz, który nie mnie posiada jeszcze konta u operatora Fortuna. A pakiet dla nowych graczy jest bardzo okazały.

Już za samą rejestrację bookmacher przyznaje bonus w wysokości 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Do tego pierwszy zakład jest bez ryzyka u bukmachera. Wystarczy dokonać zawarcia, kuponu, a jeżeli okaże się, że zakład został przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo bukmacher Fortuna zwiększa depozyt dla swoich graczy. Wystarczy, że na przestrzeni 30 dni od momentu rejestracji gracz dokona czterokrotnego obrotu, przykładowo gracz wpłaci 200 PLN to musi przez miesiąc zagrać kuponów za sumę 800 PLN, gdzie każdy kupon musi spełniać następujące warunki:

  • na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.90

W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości bonusu. Przykładowo wpłacili 200 PLN drugie 200 PLN dostaniemy w formie bonusu.

A czy warto założyć konto u twgo bukmachera?

Nie da się ukryć, ze tak. Bowiem ten operator ma dla swoich graczy szeroką ofertę spotkań na żywo jak i przedmeczowej. Do tego gracz, który posiada konto u tego operatora może w pełno a darmo i legalnie oglądać wydarzenia online!!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.