Totalbet zmniejsza ryzyko przegranej – zwrot stawki

Bukmacher Totalbet zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, na którym będzie minimum dziesięć zdarzeń a przy jednym błędzie bukmacher dokona zwrot stawki.

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji to zawarczcie kuponu, na którym będzie znajdować się minimum dziesięć zdarzeń. Dopuszczalne są zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejsze niż 1.20.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Natomiast należy pamiętać, że w promocji Totalbet nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo z akcji są wykreślone wszystkie kupony, które:

  • zostały zagrane systemem
  • doszło do zwroty u jednego ze zdarzeń i został on rozliczony

Kupon, który został zawarty przez gracza, który spełnia powyższe warunki promocji. A poza tym jeżeli jeden z typów zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher Totalbet dokona zwrotu stawki.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.