Nowy bonus powitalny w STS 1640 PLN na start

Bukmacher STS online oferuje każdemu typerowi na sam start extra pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na różnego bonusy o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Pierwsza i zarazem podstawa czynność, jaka trzeba wykonać jest to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, bo wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Najważniejsze w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego —->>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest konieczne to, iż jest to jedyna możliwość do wykonania.

Do 1640 PLN na start u bukmachera STS

Następnie pozostaje graczowi już dokonanie pierwszej wpłaty, która jest objęta jest 100% do 300 PLN:

Przykład: użytkownik dokonał depozytu o wartości 150 PLN. W prezencie gracz otrzyma taka sama wartość. Łącznie typer będzie posiadał 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kod promocyjny w Superbet 2022

Zaznaczyć jest również warto, że po dokonaniu drugiego i trzeciego depozytu również można liczyć na kolejne środki. Dokładnie mówić bukmacher STS przyzna premię 50% za wpłatę. Odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN. Ranking najlepszych bukmacherów obejmuje STS i innych buków, które oferują doskonałe promocje na start.

A to nie wszystko co może otrzymać każdy grac, bo bukmacher STS oferuje w pakiecie powitalny również bezpieczne trzy zakłady:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

Łącznie każdy gracz obstawienie męczy może rozpocząć od prezentu w wysokości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.