Jak założyć konto u bukmachera w dwie minuty?

W stawianiu zakładów bukmacherskich ważny jest czas, dlatego szybciej możemy założyć konto u bukmachera tym lepiej. Już jakiś czas temu pojawiła się bardzo ciekawa opcja: możliwość założenia konta przekazywania dowodu.

Szybką rejestrację od pełnej odróżnia to, że nie trzeba od razu wysyłać zdjęć lub skanów dowodu tożsamości, ani podawać numeru rachunku bankowego. Nie trzeba też czekać, aż pracownik biur bukmachera zatwierdzi nasze dane i zweryfikuje konto. 

Kto oferuje rejestracje bez dowodu?

Znaleźliśmy zestawienie bukmacherów bez dowodu na stronie z porównaniami ofert bukmacherskich: bukmacherzyonline.co. Znajdują się w nim bukmacherzy, którzy dają możliwość szybkiej rejestracji swoim graczom przez internet.  Są to m.in.:

 1. LV BET
 2. Noblebet
 3. Betclic
 4. STS
 5. Fortuna
 6. Superbet
 7. GO+Bet

Ale ponieważ trend ten jest bardzo popularny wśród bukmacherów online, taką opcję znajdziemy też u innych. Ważne jest, żeby bukmacher, którego wybierzemy, działał w Polsce legalnie.

Jak szybko zarejestrować konto?

W ten sposób otwieramy konto tymczasowe, choć często tymczasowe jest tylko z nazwy. Istotne jet to, że konto jest aktywne od razu krótkiej rejestracji, która trwa zazwyczaj ok. 2 minut.

Szybka rejestracja to po prostu wypełnienie formularza rejestracyjnego:

 • podaniu danych osobowy
 • danych do logowania
 • zaakceptowaniu regulaminów

I to tyle. Konto otwieramy nawet w mniej niż dwie minuty.

Zazwyczaj po przesłaniu formularza, na swój adres mailowy otrzymamy link do aktywacji konta. Dlatego ważne jest podać właściwy mail do kontaktu z bukmacherem. Zaraz po tym konto jest już aktywne, możemy się zalogować  i korzystać.

Konto bez dowodu nie pozwoli nam na wszystko

Niestety konto bez weryfikacji dowodem ma ograniczenia. Największym ograniczeniem jest blokada wypłaty środków na konto bankowe. Wypłata wygranych środków będzie dostępna dopiero po pełnej weryfikacji danych, czyli jednak ostatecznie dowód będziemy musieli przesłać.

Część bukmacherów bez dowodu nie oferuje bonusowego pakietu powitalnego klientom, którzy nie ukończyli pełnej rejestracji.

Na ogół natrafimy również na odgórne limity na grę, wynoszące około 5000 zł. W takim wypadku, gdy kwota w depozycie przekroczy ustaloną granicę, zostaniemy zobligowani do weryfikacji danych, najczęściej w ciągu kilku dni.

U pewnych firm bukmacherskich znajdziemy także limit czasu, jaki mamy na aktywację konta stałego.

Plusy i minusy szybkiej rejestracji

Największe plusy takiego konta to:

 • Mamy konto aktywne w ok. 2 min i od razu możemy obstawiać
 • Podajemy tylko kilka danych, ale nie musimy przesłać dowodu czy podawać numeru konta
 • Mamy dostęp do całej oferty bukmachera w tym transmisji live
 • Dostęp do bonusów powitanych, ale uwaga — czasem nie wszystkie bonusy są dostępne, zanim nie zweryfikujemy konta.

Ale konto ma też pewnie minusy:

 • Przede wszystkim nie ma możliwości wypłaty pieniędzy z wygranych
 • Najczęściej bukmacherzy ustawiają limit za zakłady do kwoty 5000 PLN
 • Często konto jest est na stałe, ale ma ograniczony czas pełną rejestrację, czyli po prostu zablokuje się po określonym czasie.

Czy opłaca się zakładać konto bukmacherskie bez dowodu?

Jest sporo ograniczeń nakładanych na konto bez weryfikacji, ale i tak warto je założyć. Przede wszystkim, dlatego że od razu po tym możemy obstawiać. Po drugie możemy sprawdzić bukmachera i jeśli na się nie spodoba, nie wysyłać mu dowodu, tylko zamknąć konto. Po trzecie wreszcie, jeśli chcemy mieć konto u tego bukmachera to i tak pierwszym krokiem w zakładaniu pełnego konta jest rejestracja.