Pewna gotówka na PKO Ekstraklasy od STS. Extra 100 PLN dla typerów

Przed nami ostatnia kolejka PKO Ekstraklasy w roku 2020. Na tą okazję bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę, w której gracze mogą liczyć na extra środki nawet do 100 PLN.

Darmowe 100 PLN za wpłatę u bukmachera STS

Darmowe 100 PLN za wpłatę u bukmachera STS

Niewątpliwie każda z drużyn chce zakończyć tą rundę udanie dla siebie i sięgnąć po zwycięstwo. Dodać jest warto, że przed nami ciekawe mecze, jak m.in. Lech Poznań vs Wisła Kraków, czy też Cracovia Kraków vs Lechia Gdańsk.

Na tą okazję bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu”. Jest ona aktywna graczom do 20 grudnia do godziny 23:59, a chcąc w niej wziąć udział koniecznie trzeba się zarejestrować na stronie www.STS.pl.

Pewne 100 PLN dla graczy

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu na swoje konto bukmacherskie. Po czym gracz musi zawrzeć kupon AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowy za minimum 50 PLN.

Na zakładzie mogą być wyłącznie zdarzenia z oferty LIVE i co najmniej jeden z typów musi być z meczów czternastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Kod promocyjny BETFAN n zakład bez ryzyka

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma bonus w wysokości 50% pierwszego depozytu. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto typera to 100 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS online 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której typerzy mogą liczyć na extra środki powitalne, tj.:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.