Pewne 200 PLN dla graczy na Czarny Piątek u bukmachera STS

Czas na Czarny Piątek. Bukmacher STS jak większość branż oferuje graczom limitowane oferty weekendowe. Wspomniany operator rozdaje wszystkim typerom gotówkę, gdzie to można otrzymać extra nawet 200 PLN.

Bonus bukmacherski na Black Friday u bukmachera STS

Bonus bukmacherski na Black Friday u bukmachera STS

Warunki oferty „200 PLN na Black Friday” są bardzo proste, ponieważ wystarczy dokonać depozytu i zagrać dowolny kupon, aby otrzymać darmowe środki. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto typera to 200 PLN.

Należy jednak mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do tej oferty się zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona dostępna do 29 listopada do godziny 23:59,

200 PLN od STS na obstawianie. Jak odebrać premię?

Użytkownik, który się już zarejestrował do tej oferty musi dokonać depozytu w wysokości co najmniej 100 PLN. Drugi krok jest to zagranie zakłady, który będzie spełniał takie warunki:

  • wartość kursu całkowitego nie może być mniejsza niż .1.85
  • stawka zakładu wynosić musi minimum 50 PLN
Kod promocyjny BETFAN n zakład bez ryzyka

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia będą na kuponie. Mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma extra premię w wysokości 50% dokonanej wpłaty, aż do 200 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej 2021:

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom na start pakiet powitalny, którego maksymalny bonus może wynieść nawet 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji tych środków użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas na start typer otrzyma 29 PLN za założenie rejestracji konta. Po dokonaniu depozytu otrzyma jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.