Pewne bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Specjalną ofertą promocyjną wszystkie swoim graczom oferuje legalny bukmacher STS. Typerzy za zagranie kuponów AKO mogą otrzymać darmowe środki. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 40 PLN.

40 PLN za graczy za obstawienie meczy u bukmachera STS

40 PLN za graczy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Warunki akcji „Ekstra 40 PLN LIVE” są bardzo proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym będzie minimum jedno zdarzenie z Esportu, aby liczyć na premię. I to nie ma znaczenia, jak kupon okazał się rozliczony. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze chociażby w takich rozgrywkach, jak Counter Strike, DOTA 2 czu StarCraf 2.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi sie do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak należy mieć na uwadze, że wspomniana akcja dostępna jest graczom do do 22 listopada do godziny 21:00.

Pewne bonusy za obstawienie meczy dla typerów:

W ramach akcji „Ekstra 40 PLN LIVE” kwalifikują się wyłącznie kupony AKO zawarte za co najmniej 10 PLN, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Dodać do tego trzeba, że na kuponie muszą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE, a także musi być na kuponie jeden typ z Esportu.

Kod promocyjny BETFAN n zakład bez ryzyka

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma 2 PLN na obstawianie meczów. Łącznie wszyscy typerzy mogą otrzymać nawet 40 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę powitalną, w której gracze mogą otrzymać na start nawet 1229 PLN. Chcąc dokonać tego bonusu użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze gracz otrzyma 29 PLN za założenie konta i to bez wpłaty własnej. Na premię do 1200 PLN będzie mógł liczyć ten użytkownik, który dokona pierwszej swojej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.