Pewny zakład w BetClic i 40 złotych bonusu dla każdego za obstawienie meczy

Czas na kolejne wieczorem z Ligą Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Z tej okazji bukmacher BetClic oferuje przygotował promocję „Pewny zakład”. W przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot stawki, która może wynieść do 40 złotych.


Bonus bukmacherskie na piłkę nożną

Bonus bukmacherskie na piłkę nożną w Betclic

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” aktywna jest użytkownikom w dniach od 25 do 27 lutego do godz. 21:00. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji można to zrobić wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Pewny zakład”.

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji kwalifikuje wyłącznie kupony:

  • wielokrotne
  • minimum cztery zdarzenia, które muszą pochodzić ze zmagań Ligi Mistrzów lub Ligi Europy
  • minimalny kurs typu to 1.50
  • zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo
betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Stawka każdego zakładu jest dowolna. Udziału w tej promocji nie bierze żaden zakład, który został zawarty za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany to cała gotówka znajdzie się na koncie gracza. W przypadku jednego błędu typer otrzyma bonus równowartości stawki, a maksymalnie można otrzymać 40 złotych.

Kod promocyjny w BetClic Polska

Legalny bukmacher w Polsce BetClic online oferuje każdemu graczowi bonus na start w postaci Cashbacku, aż do 550 złotych. Ten rodzaj bonusu będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Aktywni gracze tego operatora mogą liczyć na szereg innych ciekawych promocji, jak chociażby Jackpoty, w której to akcji można otrzymać darmowe bonusy za obstawienie meczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.