Postaw kupon w STS – odbierz cashback 200 PLN! Bonus dla każdego do 2629 złotych.

Po blisko dwumiesięcznej przerwie wracamy z rozgrywkami Ligi Mistrzów. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to na start można otrzymać freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych, bonus za depozyt do 1200 złotych oraz Cashback do 200 złotych. Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Bonusy za obstawienie meczy Ligi Mistrzów za darmo

Bonusy za obstawienie meczy Ligi Mistrzów za darmo

Z tej ofert może skorzystać każdy użytkownik, który dokona rejestracji konta na stronie www.STS.pl w dniach od 16 lutego od godz. 01:00 do 19 lutego do godz. 23:59.

Proces zakładania konta jest niezwykle prosty, a co za tym idzie nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny STS 2020

Użytkownik, który chce skorzystać z pakietu powitalnego musi koniecznie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 29 złotych i to bez depozytu.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później już typer takiej możliwości nie będzie posiadał.

betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Bonus za depozyt do 1200 złotych

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy depozyt u bukmachera STS jest objęty promocją. Gracz może otrzymać darmowe środki za dokonaną wpłatę:

Przykład: Gracz wpłacił 800 złotych. Drugą taką samą kwotę otrzyma w formie środki bonusowych. Razem typer będzie posiadał 1600 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 1200 złotych.

Cashback do 200 w STS

Warto jest mieć na uwadze fakt, że gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Wystarczy, że typer zagra kupon SOLO lub AKO, a w razie przegranej otrzyma zwrot 100% stawki do 200 złotych.

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że kupon musi zostać rozliczony do 19 lutego do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.