STS: Voucher 40 PLN na aplikację mobilną

W sobotę 5 października odbędzie się Gran Prix Polski w żużlu. Z tej okazji bukmacher STS przeprowadza promocję swoim graczom, w której to akcji przyznaje darmowy voucher o wartości 40 PLN.

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest graczom do soboty 5 października do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce otrzymać voucher musi najpierw pobrać aplikację mobilną bukmachera ze strony STS.pl, a następnie ją zainstalować.

Następnie trzeba wyrazić chęć odebrania bonusu. Trzeba to zrobić poprzez zalogowanie się do aplikacji mobilnej i potwierdzić chęć odbioru bonusu w sekcji „Akcje i bonusy” w bocznym menu aplikacji.

Betfan darmowy kod promocyjny
Betfan darmowy kod promocyjny

To sprawi, że bukmacher STS przyzna darmowy voucher o wartości 40 PLN.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera STS

Bukmacher STS nowym graczom przyznaje darmowy freebet o wartości 29 PLN. Chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Bonus trafi na konto gracza bez dokonania depozytu.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty wspomniany operator przyzna bonus równowartości depozytu. Na konto gracza maksymalnie może wpłynąć bonus maksymalnie do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.