Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Nowym graczom legalny bukmacher BetFan oferuje najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Oferta promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetFan.

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy najpierw dokonać rejestracji konta na stronie www.betfan.pl. Proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i zbyt trudny. Bowiem wystarczy wpisać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Można również skorzystać z konta tymczasowego w Betfan, czyli po rejestracji nie trzeba od razu weryfikować konta, wysyłać skanów dowodu osobistego czy paszportu. Konto tymczasowe pozwala na korzystanie z pełnej oferty bukmachera Betfan, łącznie z promocjami i bonusami.

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Polski bukmacher Betfan oferuje dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Żeby go aktywować należy podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny. Jedyny aktualny kod bonusowy, który jest obecnie aktywny to „BETFAN„, czyli jak nazwa bukmachera.

To oczywiście nie wszystkie bonusy jakie można uzyskać, gdyż już za dokonanie trzech pierwszych depozytów można otrzymać darmowe środki od bukmachera BetFan. Bowiem wspomniany operator przyzna bonus równowartości wpłaty. Za każdy z trzech depozytów można otrzymać nawet 1000 PLN. To sprawia, że maksymalnie można otrzymać nawet 3000 PLN.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny na bonus

Cashback u bukmachera BetFan:

Poza tym pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki za jaką został on zagrany. Można maksymalnie otrzymać 100 PLN.

Jednak zagrany kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą być na nim minimum dwa zdarzenia
  • kurs łączny kuponu to 2.20
  • minimalna stawka to 20 PLN

BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.