Tenisowy bonus dla typerów od Betclic. Pewne 40 PLN dla graczy

Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich typerów, którzy obstawiają tenis. Poza wygraną gotówka gracze mogą liczyć na extra 40 PLN. To wszystko w ramach akcji „Misja tenis”.

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic

Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic

Pomimo, że mamy listopad to trzeba powiedzieć, że cały czas jest co obstawiać z tenisa. Bowiem na chwilę obecna rozgrywane są turnieje, chociażby w Paryżu, Eckental, czy Parmie.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Misja tenis” musi koniecznie się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że ta akcja dostępna jest graczom do 8 listopada do godziny 23:59.

40 PLN za obstawienie meczy z tenisa

Bukmacher Betclic bonus, który nazywa się „Misja tenis” dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Nie można jednak zapominać, że na każdym rodzaju zakłądu muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa, ale mogą być one z dowolnych rozgrywek.

Dodatkowo każdy typ może być z oferty przedmeczowej lub na żywo. Na uwadze trzeba mieć fakt, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka zakładu musi wynosić minimum 20 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na konto gracza trafi 40 PLN pod warunkiem, że zagrane przez gracza co najmniej dwa kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane.

Bonus do 550 na start u legalnego bukmachera Betclic:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalny bonus powitalny w postaci Cashbacku. Chcesz skorzystać z bezpiecznego zakładu? Jeśli tak, to wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. A maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.