W STS ekstra 35 PLN za grę LIVE

Najnowsza promocja bukmachera STS online jest to „Ekstra 35 PLN LIVE”. W ramach tej oferty wszyscy użytkownicy mogą codziennie liczyć na darmowe środki za zagrany zakład.

Bonus na na grę

Bonus na na grę w STS online

Oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. W miniony weekend rozpoczęły się mecze w LaLiga, zaś za kilka dni na boiska wrócą piłkarze w angielskiej Premier League.

Natomiast bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Ekstra 35 PLN LIVE”, która dostępna jest wszystkim użytkownikom do 21 czerwca do godz. 23:59.

Wspomniana akcja polega na obstawieniu meczy z oferty „LIVE”, a w zamian gracze mogą liczyć na darmowe środki za trafiony kupon, oczywiście oprócz wygranej. Jednak pamiętaj, chcąc skorzystać z tej oferty obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce bonusowej „Ekstra 35 PLN LIVE”

Pewny bonus za obstawienie meczy:

Następnie pozostaje graczom obstawienie meczy. W ramach akcji „Ekstra 35 PLN LIVE” bukmacher STS kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, a kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.50.

Gracz ma prawo wybrać zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta operatora jest coraz bogatsza i to w każdej kategorii.

Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Istotnym czynnikiem jest to, że na kuponie mają prawo znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty „LIVE”. Natomiast stawka minimalna zakładu to 20 PLN.

Gracz, którego jeden zakład okazał się wygrany to super. Za każdy trafiony kupon każdy gracz otrzyma pewne 5 PLN. Łącznie wszyscy typerzy mają prawo otrzymać 35 PLN.

Bonus powitalny w STS:

Legalny bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe pewne środki na start.

Pierwszy bonus znajdzie się na koncie gracza już po rejestracji konta. Wówczas typer otrzyma pewne 29 PLN i to bez dokonania depozytu. Gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty otrzyma jej równowartość w środkach bonusowych. Maksymalnie może to być kwota nawet 1200 PLN.

Z wyżej opisanego bonusu gracz będzie mógł skorzystać wyłącznie wtedy, gdy wpisze specjalny kod promocyjny ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny momenty, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.