Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

W związku z ostatnią kolejką spotkań w niemieckiej Bundeslidze sezonu 2019/20 legalny bukmacher Betclic oferuje akcję specjalną „Piłkarski Jackpot”, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki. Trzeba powiedzieć, że jest o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi 55 000 PLN.

Ekstra bonus dla graczy na Bundesligę

Ekstra bonus dla graczy na Bundesligę

Nie da się ukryć, że ciekawych pojedynków podczas ostatniej kolejki sezonu w niemieckiej Bundesligi nie powinno brakować. Przede wszystkim temu, że przed nami chociażby takie konfrontacje, jak VfL Wolfsburg vs Bayern, Borussia Dortmund vs Hoffenheim czy też Gladbach vs Hertha.

Natomiast bukmacher Betclic przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Piłkarski Jackpot”, która dostępna jest wszystkim graczom do 27 czerwca do godz. 15:30.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musisz wejść na stronę www.Betclic.pl i kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Typer Bundesligi:

W ramach akcji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się zakłady wyłącznie wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których musi znajdować się dokładna ilość ośmiu zdarzeń ze zmagań trzydziestej czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się tylko mecze z trzydziestej czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi. Na każde spotkanie gracz musi podać typy w formacie 1 lub x lub 2 [czyli wygrana gospodarzy lub remis lub wygrana gości], które muszą pochodzić z oferty przedmeczowej:

  • Augsburg vs RB Lipsk
  • Werder vs FC Koeln
  • Borussia Dortmund vs Hoffenheim
  • Eintracht vs Paderborn
  • Bayer vs Mainz
  • Gladbach vs Hertha
  • Union vs Fortuna
  • VfL Wolfsburg vs Bayern
STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nie można zapominać, że każdy gracz ma prawo oddać pięć zakładów promocyjnych, którego stawka minimalna może wynieść co najmniej 10 PLN. Natomiast te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Gracze, który poprawnie wytypowali mecze, które spełniają powyższe warunki promocji oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki. A mianowicie podzielą się pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 55 000 PLN.

Do 550 PLN na start u bukmachera Betclic

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę startową w postaci Cashbacku, inaczej mówiąc zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –.>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak zakład okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki za przegrany kupon. Warto jest mieć na uwadze, że może on wynieść maksymalnie 550 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że gracze, którzy posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać chociażby w akcji „Multi+”. W ramach tej oferty użytkownicy mogą liczyć na większe wygrane nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.