forbet bukmacher

Większe wygrane z Forbet – 23 kwietnia

Bukmacher Forbet w dniu 23 kwietnia zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygrany.

forbet bukmacher
Forbet zwiększa wygrane

Forbet zwiększa wygrane

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na większą większą wygraną trzeba dokonać zawarcia kuponu w dniu 23 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. Poza tym za na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.

Bukmacher Forbet dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Lecz z tej akcji są wykluczone wszystkie zdarzenia długoterminowe.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale z akcji są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe. Również kupony systemowe nie biorą udziału w tej akcji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy Ci wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.