Wygraj wyjazd na mecz Macedonia – Polska

Od dnia 23 kwietnia do 14 maja bukmacher Forbet przeprowadza konkurs,w którym to można wygrać pakiety wyjazdowy na pojedynek eliminacji do Mistrzostwu Europy 2020: Macedonia vs Polska.

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs skierowany jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tym konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy zbierać punkty w okresie trwania promocji, która to trwa od 23 kwietnia do 14 maja.

sts za darmo promocja bez wpłaty
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

System punktowania jest bardzo prosty. Im więcej zdarzeń na kuponie tym więcej punktów. Jednak trzeba pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej. Bukmacher dopuszcza mocne ligi zachodnie jak i te bardziej nieco egzotyczne jak MLS czy ligę chińską.

A jest na pewno o co walczyć. Ponieważ bukmacher Forbet przewidział łącznie cztery pakiety dla najlepszych typerów, na mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2020: Macedonia vs Polska.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.