„Wirtualny Bezpiecznik” u bukmachera Fortuna. Bonus dla graczy.

Limitowaną ofertę promocyjną graczom na sporty wirtualne przygotował bukmacher Fortuna. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym to mogą znajdować się zdarzenia z takich spotów wirtualnych, jak piłka nożna, tenis, żużel, wyścigi samochodowe bądź gonitwy psów i koni, aby otrzymać w prezencie 10 PLN.

Sporty wirtualne. Bonus dla typerów

Sporty wirtualne. Bonus dla typerów

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie sportów wirtualnych przeżywa wzrost popularności. Wynika to z tego, że zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszonych. To skutkuje, że większość dyscyplin jest zwyczajnie zawieszona.

Największym atutem granie sportów wirtualnych w Polsce jest fakt, że w szybkim czasie można zarobić naprawdę sporą gotówkę. Przyczyna tego jest prosta, mecze trwają zdecydowanie krócej, niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Bukmacher eFortuna przygotował swoim graczom specjalną ofertę promocyjną – „Wirtualny Bezpiecznik”. Wystarczy zagrać kupon w dniach od 3 kwietnia do 5 kwietnia do godz. 23:59, na którym to będą znajdować się zdarzenia ze sportów wirtualnych, aby otrzymać extra premię o wartości 10 PLN.

Fortuna. Darmowy bonus dla każdego.

Warunki tej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Bukmacher eFortuna kwalifikuje zarówno zakłady SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ wspomniany operator posiada szeroką ofertę dyscyplin do typowania, m.in. piłkę nożną, tenis, żużel, wyścigi samochodowe oraz gonitwy psów i koni.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Stawka minimalna zakładu to 10 PLN. Natomiast z tej oferty automatycznie są wykluczone te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie darmowy bonus o wartości 10 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest kod promocyjny w Fortunie?

Nie można zapominać, że obecnie mecze można obstawiać wyłącznie online przez internet. Z tej okazji bukmacher eFortuna online przygotował limitowaną ofertę promocyjną na start graczom:

  • bonus o wartości 20 PLN
  • premię za depozyt do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.