League of Legends. Darmowy bonus dla graczy od bukmachera STS.

Limitowaną ofertę promocyjną na zmagania ćwierćfinałowe w fazie playoff-off Ultraligi przygotował legalny bukmacher STS. Wystarczy zagrać dowolny zakład SOLO z tych rozgrywek, aby w przypadku przegranej otrzymać bonus o równowartości 10 złotych.

Bonus za darmo na League of Legends

Bonus za darmo na League of Legends

Nie da się ukryć, że na chwilę obecną obstawienie E-sportu jest niezwykle popularne. Wynika to z tego, że oferty bukmacherów są bardzo ubogie ze względu na zawieszenie większość rozgrywek wręcz w każdej dyscyplinie.

Promocja „Bezpieczne 10 PLN” aktywna u bukmachera STS jest graczom w dniach trwa od 31 marca od godz. 01:00 do 1 kwietnia do godz. 23:59. Należy mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani się zapisywać.

Chcąc skorzystać z tej oferty wystarczy zagrać zakład. W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupon SOLO, na którym to mogą znajdować się wyłącznie typy z fazy playoff Ultraligi z gry LoL. Trzeba mieć na uwadze, że stawka zakładu to musi wynosić równa kwocie 21 złotych.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny na bonus

Jeśli, zakład okazał się wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma bonus o równowartości 10 złotych. Znajdzie się on na koncie gracz najpóźniej w dniu 5 kwietnia do godz. 23:59.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet powitalny. Gracze już na sam początek mogą otrzymać chociażby freebet o wartości 29 złotych i to bez wpłaty własnej.

Kolejne darmowe środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że gracz dokona depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna premię równowartości depozytu do 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że obecnie obstawiać meczy możliwe jest wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.