20 PLN bez ryzyka w STS Betgames. Gra w karty online.

Bukmacher STS oferuje graczom oprócz zakładów bukmacherskich chociażby Betgames, a tam w pełni legalnie może obstawiać gry karciane, w tym m.in. pokera. Jednak to nie wszystko. Każdy gracz codziennie może zawrzeć jeden zakład bez ryzyka. W razie przegranej typer otrzyma zwrot stawki do 20 złotych.

Poker legalnie w Polsce.

Poker legalnie w Polsce w nowej usłudze STS

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS.

Promocja dostępna jest typerom każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Ta akcja polega na zagraniu dowolnego zakładu SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames. Gracz sam ma prawo wybierać co obstawi, ponieważ w pełni legalnie można tam grać w poker online, wojnę oraz Bakarat.

Promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład każdego dnia. Jak zostanie on rozliczony jako wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot, który może wynieść do 20 złotych.

betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

STS kod promocyjny 2020

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS online i wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” otrzyma za darmo 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kolejne pewne środki znajdą się na koncie gracza po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas typer może otrzymać nawet 1200 złotych.

Bonus 30 złotych dla każdego od STS

Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS przyznaje co tydzień każdemu graczowi 30 złotych za obstawienie meczy! I to niezależenie jak zakłady zostały rozliczone.

Wystarczy, że typer zagra kupon lub kupony za łączną kwotę co najmniej 200 złotych w okresie od poniedziałku do niedzieli, a w gratisie otrzyma 30 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.