Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Pula nagród w promocji bukmachera BetClic – „Piłkarski Jackpot” rośnie. Obecnie wynosi ona 40 000 złotych. O gotówkę będzie można powalczyć już w najbliższy weekend w ramach dwudziestej pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy.

Betclic liga typerów z nagrodami

Betclic liga typerów z nagrodami

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu na swoje konto.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji w pierwszej kolejki musi się do niej zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”. Trzeba to zrobić do momentu pierwszego spotkania, czyli 7 lutego do godz. 18:00.

Po spełnieniu tego warunku gracz może już zagrać zakład. W ramach tej promocji dopuszczone są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których mogą znajdować się jedynie typy z oferty przedmeczowej na zmagania w dwudziestej pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy. A o ligowe punkty powalczą ze sobą takie zespoły jak:

  • Arka Gdynia – Cracovia
  • Śląsk – Lechia Gdańsk
  • Korona Kielce – Górnik Zabrze
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa
  • Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock – Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
  • Legia Warszawa – ŁKS Łódź
betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Gracz może oddać wyłącznie podstawowe typy na te pojedynki, czyli „1 x 2” (wygrana gospodarzy lub gości lub remis).

10 złotych jest to minimalna stawka każdego zakładu. Udziału w akcji nie bierze żaden kupon, który został zawarty za środki bonusowych.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują zmagania to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulą Jackpota, która wynosi 40 000 złotych.

Typer ma prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych.

Ewentualne nagrody znajdą się na kontach graczy najpóźniej do 11 lutego do godz. 23:59

BetClic: Cashback do 550 PLN

Pierwszy zakład u legalnego bukmachera w Polsce BetClic objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 550 PLN. W razie przegranego zakładu operator dokona zwrot stawki, aż do 550 PLN. Natomiast jak będzie to wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Te ten rodzaj bonusu będzie aktywny pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.