20 PLN na start w Totolotku!

20 PLN na start w Totolotku!

Chciałbyś wypróbować ofertę jednego z legalnych bukmacherów, ale nie chcesz ryzykować własnych środków? Totolotek ma coś, co może Cię zainteresować!

20 PLN na start w Totolotku!
20 PLN na start w Totolotku!

Mowa oczywiście o freebecie, który legalny bukmacher oferuje w ramach swojej oferty powitalnej wszystkim nowym graczom i tylko im. Nie jest to oferta, z której mogą skorzystać stali klienci marki.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć darmowe środki na grę w zakładach bukmacherskich? Wystarczy założyć swoje konto internetowe w Totolotku i przejść pomyślne proces weryfikacji.

Cała procedura sprowadza się do wypełnienia prostego formularza rejestracyjnego, w którym należy podać podstawowe dane osobowe, a także dodać dwa skany dowodu tożsamości.

Po zakończeniu tego procesu gracz znajdzie na swoim koncie bukmacherskim 20 PLN, które przed wypłatą będzie musiał wykorzystać na zakłady sportowe.

Wypłata środków na konto bankowe będzie możliwa dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrotu na zakładach sportowych. Kupon kwalifikujący się do obrotu musi zawierać co najmniej jeden typ o kursie minimalnym 2,00.

Dla bardziej wymagających graczy Totolotek ma też bonus od depozytu. Mowa o premii w wysokości 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 1 000 PLN. Minimalny depozyt wynosi natomiast zaledwie 20 PLN.

Legalne obstawianie online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.