Obstawianie w STS bez dowodu

Obstawianie w STS bez dowodu

Wbrew temu, co niektórzy mówią, obstawianie w STS jest możliwe bez okazywania dowodu osobistego czy innego dokumentu tożsamości. Sprawdźcie, czym jest tak zwane konto tymczasowe!

Obstawianie w STS bez dowodu
Obstawianie w STS bez dowodu

STS bez dowodu

Każdy legalny bukmacher zobowiązany jest do sprawdzania wieku gracza. Jeżeli gramy w punkcie naziemnym, kasjer może przed zarejestrowaniem kuponu poprosić nas o dokument, który potwierdzi, ile mamy lat. Zazwyczaj nie musi być do dowód osobisty, jednak w przypadku internetu tak lekko już nie ma.

Niektórzy twierdzą, że obstawianie w STS przez internet nie jest możliwe, jeśli wcześniej nie prześlemy skanu dokumentu tożsamości. Okazuje się, że nie do końca jest to prawda, chociaż nie można powiedzieć, iż w tym stwierdzeniu nie kryje się przynajmniej jej ziarnko.

Jakiś czas temu pojawiło się tak zwane STS konto tymczasowe. Pozwala ono na dokonanie rejestracji u bukmachera, podając jedynie podstawowe dane na swój temat i nie przesyłając zdjęć dowodu czy paszportu.

Konto tymczasowe u bukmachera

Na ten moment zakładanie konta w STS sprowadza się jedynie do podania imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Co bardzo ważne, nie jest wymagane nawet pisanie numeru konta bankowego. Dzięki temu można zarejestrować się w każdej chwili i w dowolnym miejscu.

Czy opisywana przez nas opcja umożliwia obstawianie także osobom niepełnoletnim? Absolutnie nie! Z konta bez weryfikacji nie można wypłacać pieniędzy, a tym samym wygrywanie nic nam nie daje. W końcu musimy też przesłać skan dowodu, a wówczas nasze oszustwo wyjdzie na jaw i profil zostanie zablokowany.

Pamiętajmy o tym, że zakłady bukmacherskie przygotowane są tylko dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Tyczy się to nie tylko firm legalnych w naszym kraju, ale także i tych, co nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów!

Wielu typerów chwali również konto tymczasowe w Fortunie. Obecnie można przy jego zakładaniu podać specjalny kod promocyjny BETONLINE„! Korzystaliście już z tej wyjątkowej promocji?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.