Darmowe 5 PLN na obstawianie przygotował bukmacher Etoto dla swoich graczy. Co trzeba zrobić, by je odebrać?

Darmowe 5 PLN dla graczy Etoto
Darmowe 5 PLN dla graczy Etoto

Bonus bez depozytu Etoto

Oferta specjalna jest dostępna dla osób, które otrzymały specjalną wiadomość e-mail z informacją o przyznaniu bonusu. Nie jest to zatem promocja dla wszystkich zarejestrowanych u bukmachera Etoto.

Darmowe 5 PLN można wykorzystać na obstawianie meczów z oferty bukmachera. Saldo bonusowe powinno powiększyć się automatycznie, ale jeżeli tak się nie stanie, można aktywować premię ręcznie w odpowiednim dziale w profilu gracza.

Jak obstawiać mecze za darmo?

Freebet Etoto może być wykorzystany w mobilnej wersji bukmachera, tak więc na smartfonie bądź tablecie. Dodatkowe pieniądze trzeba postawić w jednym kuponie – nie można ich podzielić, na przykład, na dwie stawki.

Bukmacher Etoto często organizuje specjalne promocje dla lojalnych graczy. Jeżeli jesteś osobą, która często obstawia mecze online, na pewno nie będziesz miał wielu powodów do narzekań przy posiadaniu konta.

Chcesz poznać szczegóły dotyczące opisywanej przez nas promocji? Oficjalny regulamin dostępny jest na stronie firmy bukmacherskiej Etoto oraz w e-mailu informującym o freebecie.

W jaki sposób można dokonać rejestracji pozwalającej na założenia konta do obstawiania? W tym celu wystarczy odwiedzić oficjalny portal Etoto i uzupełnić rubryki w formularzu online.

Darmowe konto założysz na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich
Następny artykuł20 PLN na start w Totolotku!
Nie lubię obstawiać i oglądać polskiej ligi. Jestem pasjonatem amerykańskich sportów, w tym NFL. Moja największa wygrana u bukmachera składała się z pięciu cyfr!