Betclic bonus - jaki kod promocyjny

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Bukmacher BetClic w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom pierwszy kupon bez żadnego ryzyka, aż do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej promocji koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta online na www.BetClic.pl.

Założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ani problemów, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane.

betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Kod promocyjny w BetClic 2020

Użytkownik, który chce skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka musi dokonać jego aktywację. Należy to zrobić poprzez wpisanie hasła promocyjnego „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Pozostaje graczowi już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Zakład jak okaże się wygrany to super, cała kwota znajdzie się na koncie typera. Jeśli zakład okażę się przegrany to typer tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki, a maksymalnie może on wynieść nawet 550 złotych.

BetClic Polska online

Zakłady bukmacher BetClic Polska oferują graczom darmowe bonusy za obstawienie spotkań. Poza tym dostępne są Jackpoty.

Warto jest mieć na uwadze, że typerzy mogą skorzystać z aplikacji mobilnej oraz TV BetClic, w której to gracze mogą w pełni legalnie i to online oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.