Ćwierćfinały Australian Open. Darmowy bonus za obstawienie meczy od STS.

Przed nami pierwsze spotkania ćwierćfinałowe podczas Australian Open. W związku tym bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej, przyznając darmowy bonus o wartości 20 złotych.

Darmowy bonusy na AO 2020

Darmowy bonusy na AO 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty,

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 27 stycznia do 28 stycznia do godz. 18:00. Gracz swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Akcja „Bezpieczne 20 PLN na AO” polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej na dokładne rezultaty meczów z Australian Open. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.85.

polski bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny na bonus

Podczas spotkań ćwierćfinałowych dojdzie do takich pojedynków jak chociażby Nadal vs Thiem, Raonic vs Djoković oraz Barty vs Kvitova.

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 40 złotych. Z akcji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zagrany kupon przez gracza jak okaże się wygrany to super. Całą kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej gracz otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS oraz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w zamian otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Kod promocyjny STS możliwy jest do wpisania tylko w czasie zakładania darmowego konta na stronie www.sts.pl

Kolejne środki znajdą się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona on pierwszego swojego depozytu, Wówczas maksymalnie gracz ,może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.