Betclic oddaje kasę za przegrane kupony. 40 złotych dla każdego.

Bukmacher BetClic zmniejsza ryzyko przegranej graczom na zakłady z piłki nożnej. Wystarczy, że typer zagra kupon, na którym będzie jeden błąd może liczyć na darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Betclic pewny zakład

Betclic pewny zakład

Promocja „Pewny zakład 40 PLN” skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji. Należy jednak mieć na uwadze, że typerzy z akcji mogą skorzystać do 20 stycznia do godz. 23:59.

Bukmacher BetClic dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, których b musi wynieść nie mniej niż 5.00. Na zakładzie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z piłki nożnej, ale z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami pojedynki w najmocniejszych ligach zachodnich, tj. Premier League, LaLiga, Serie A, Bundeslidze oraz Ligue 1.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 1 złoty. Wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że na kuponie gracza był jeden błąd. Najwyższy bonus jaki może zostać przyznany to 40 złotych. W przypadku wygranej cała wartość znajdzie się na koncie użytkownika.

Jaki kod na Cashback w BetClic?

Warto jest mieć na uwadze, że zakłady bukmacherskie BetClic oferują graczom najwyższy Cashback z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, bo wynosi on, aż 550 złotych. Zakład bez ryzyka będzie jedynie aktywny wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracja konta.

Kupon wówczas jak okaże się przegrany to typer tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 złotych. Natomiast jak zakład był wygrany to na koncie gracza znajdzie się cała kwota.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.