Typuj PKO Ekastraklasę i wygrywaj więcej. Bonus w Betclic z pulą nagród 10 000 PLN.

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na zmagania w trzydziestej czwartej kolejce PKO Ekstraklasy. A mianowicie typerzy oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska

Czas na zmagania w trzydziestej czwartej kolejce PKO Ekstraklasy. Hit tej serii pojedynków to będzie niewątpliwie starcie pomiędzy Lechem Poznań z Legią Warszawa. Już podczas tego meczu ekipa Wojskowych może zapewnić sobie Mistrzostwo Polski.

Bukmacher Betclic Polska online w swojej ofercie posiada limitowaną ofertę promocyjną „Piłkarski Jackpot”. Gracze oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki, bowiem pula naród wynosi, aż 10 000 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl. Kolejny krok jest to kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher Betclic Polska online dopuszcza w akcji „Piłkarski Jackpot” zakłady AKO, czyli popularnie nazywane wielozdarzeniowe, na których koniecznie muszą znajdować się spotkania z trzydziestej ósmej kolejki PKO Ekstraklasy.

Podczas najbliższych dni o ligowe punkty będą ze sobą walczyły takie ekipy, jak:

  • ŁKS Łódź vs Wisła Kraków
  • Korona vs Arka Gdynia
  • Raków vs Zagłębie
  • Lech vs Legia
  • Lecha vs Cracovia
  • Pogoń vs Jagiellonia
  • Piast vs Śląsk
  • Wisła Płock vs Górnik

Niezwykle istotne jest to, że na każde z wyżej podanych pojedynków gracz może oddać wyłącznie podstawowe typy, które muszą być w formacie 1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis. Poza tym koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Warto jest mieć na uwadze, że każdy z typerów ma prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych, których każdego z nich stawka minimalna nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują pojedynki trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Kod bonusowy do 550 PLN w Betclic Polska:

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy gracze mogą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic online mogą bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy jedynie wpisać limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast, jak los nie będzie na tyle łaskaw. I okażę się, że faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej kwoty, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.

Warto jest mieć na uwadze o tym, że u wspomnianego operatora gracz może regularnie wygrywać większą gotówką w ramach oferty „Multi+”. W tej akcji wspomniany operator zwiększa wygrane wszystkich graczom nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.