Promocja z nagrodami u bukmachera BetClic na Premier League. Pula nagród 20 0000 złotych!

Bukmacher BetClic oferuje graczom specjalną promocją na dwudziestą drugą kolejkę spotkań angielskiej Premier League – „Piłkarski Jackpot”. Łączna pula nagród to, aż 20 000 złotych!

Bonus dla każdego od legalnego bukmachera

Bonus dla każdego od legalnego bukmachera

Ta akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Typer, który chce wziąć udział w tej promocji musi się do niej zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot„.

Promocja polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej kolejki angielskiej Premier League.

Bukmacher BetClic podczas trwania tej akcji dopuszcza wyłącznie podstawowe typy, tj. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Minimalna stawka zakładu to 10 PLN, ale z oferty są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz w czasie trwania tej akcji może zagrać maksymalnie pięć zdarzeń.

Użytkownicy, których kupon kwalifikuje się w ramach tej promocji i do tego został rozliczony jako wygrany to typerzy oprócz wygranej kwoty podzielą miedzy sobą kwotę 20 000 złotych!

BetClic kod promocyjny za darmo

Bukmacher BetClic PL oferuje graczom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 510 PLN. Bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Zakład jak okaże się przegrany to mała strata, ponieważ bukmacher BetClic dokona mu zwrotu stawki. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 510 złotych! W przypadku wygranej na konto gracza trafi cała wartość.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.