Jeszcze nie zakończyły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a przed nami spotkania w ramach eliminacji do europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Promocja Cashback na Europejskie Puchary w STS

Promocja Cashback na Europejskie Puchary w STS

W dodatku czekają nas spotkania polskich zespołów podczas starć kwalfikacyjnych. Już w najbliższą środę Legia Warszawa na wyjeździe zagra z Bodo/Glimt. W czwartek Śląsk powalczy z Paide.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który zmniejsza przegrane graczom w promocji „Cashback na Europejskie Puchary”. Wspomniana akcja jest aktywna graczom w dniach od 6 do 8 lipca. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN na eliminacje europejskich pucharów

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden tym związany z eliminacji do Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot 15% stawki. Dodać jest warto, że kwoty przegranych kuponów się sumują. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBezpieczne zakłady na Copa America od STS
Następny artykułMniejsze przegrane za typowanie IO od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych bukmacherów online. Legalni bukmacherzy w Polsce, promocje za darmo, kody bonusowe. Ranking najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.