STS zmniejsza przegrane na eliminacje do europejskich pucharów

Jeszcze nie zakończyły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a przed nami spotkania w ramach eliminacji do europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Promocja Cashback na Europejskie Puchary w STS

Promocja Cashback na Europejskie Puchary w STS

W dodatku czekają nas spotkania polskich zespołów podczas starć kwalfikacyjnych. Już w najbliższą środę Legia Warszawa na wyjeździe zagra z Bodo/Glimt. W czwartek Śląsk powalczy z Paide.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który zmniejsza przegrane graczom w promocji „Cashback na Europejskie Puchary”. Wspomniana akcja jest aktywna graczom w dniach od 6 do 8 lipca. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN na eliminacje europejskich pucharów

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden tym związany z eliminacji do Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot 15% stawki. Dodać jest warto, że kwoty przegranych kuponów się sumują. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.