Bonus powitalny w BetClic Online w Polsce - 500 PLN na start!

Bonus powitalny w BetClic Online w Polsce – 500 PLN na start!

BetClic jako nowy legalny bukmacher oferuje graczom do 500 PLN zwrotu od przegranej w pierwszym zagranym kuponie. Zobacz już teraz, na czym polega bonus powitalny!

Bonus powitalny w BetClic Online w Polsce - 500 PLN na start!
Bonus powitalny w BetClic Online w Polsce – 500 PLN na start!

BetClic bonus powitalny 2019

Firma bukmacherska BetClic nie oferuje swoim graczom 1000 PLN za pierwszą wpłatę. Informacja taka pojawiała się w mediach, jednak okazała się nieprawdziwa.

Jeżeli chcesz otrzymać bonus powitalny BetClic, musisz jedynie założyć darmowe konto u tego bukmachera. Cały proces rejestracji trwa tylko kilka chwil i nie powinien sprawić problemów nawet zupełnie początkującym!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Skorzystanie z cashbacku to swego rodzaju obstawianie meczów za darmo. Gracz gra swój pierwszy zakład, a gdy ten okazuje się przegrany – otrzymuje pełny zwrot w wysokości 100% wniesionej stawki!

Kod promocyjny do BetClic

Czy marka typerska BetClic przygotowała jakiś kod promocyjny? Można wpisać przy zakładaniu konta słowo „KOD500„! Jest to opcjonalne, ale warto mieć to na uwadze!

Nawet jeśli do tej pory nie grałeś u bukmacherów przez internet, założenie konta w BetClic zajmie ci maksymalnie trzy minuty! I to dosłownie, bo wpisać należy jedynie podstawowe dane na swój temat.

Dobrą wiadomością jest to, że bukmacher nie wymaga natychmiastowej weryfikacji. Nie każdy portal daje taką możliwość, a jest to zdecydowanie duże ułatwienie oraz oszczędność czasu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.