Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na sam start na zakład bez ryzyka do 155 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021

Warunki oferty powitalnej śmiało trzeba powiedzieć, że są niezwykle proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Kod promocyjny eWinner 2021:

Jednak konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie dowolnego kuponu z całej oferty zakładów w eWinner. Na zakładzie mogą znajdować się dowolne typy zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie może ona wynieść nawet 155 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.