Serwis poświęcony legalnym bukmacherom w Polsce zapytajbukmachera.pl

Obstawianie zakładów bukmacherskich przez Internet to popularna rozrywka, która pozwala zapewnić sobie większe emocje podczas oglądania wydarzeń sportowych. Musimy jednak pamiętać o tym, że w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa, która sprawia, że zakłady można obstawiać tylko w legalnych serwisach. Gdzie możemy dowiedzieć się więcej o legalnych bukmacherach?

Jakie wymogi muszą spełniać legalni bukmacherzy?

Ustawa hazardowa funkcjonuje od 2009 roku. Od tego momentu, w naszym kraju można korzystać jedynie z usług legalnych bukmacherów dysponujących licencją wydaną przez Ministra Finansów. O taką licencję mogą ubiegać się spółki zarejestrowane w Polsce oraz dysponujące odpowiednim kapitałem. O taką licencję mogą powalczyć także zagraniczni bukmacherzy. Wystarczy założyć zależną spółkę z siedzibą w Polsce. Tak postąpił chociażby Bem Operations Limited odpowiedzialny za rozwój serwisu bukmacherskiego Betclic. 

Legalni bukmacherzy w Polsce są zobligowani do płacenia podatków. Jest to 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu, a także 10-procentowy podatek od wygranych powyżej kwoty 2280 złotych. W praktyce, bukmacherzy pobierają te opłaty od swoich klientów. Serwisy bukmacherskie muszą również przestrzegać zasad odpowiedzialnej gry. Tego typu praktyki mają zmniejszyć problem dużej liczby osób uzależnionych od hazardu. 

Które firmy bukmacherskie są legalne w Polsce?

W sieci znajdziemy serwisy poświęcone tematyce bukmacherskiej. Jednym z takich serwisów jest Zapytajbukmachera.pl. W takich miejscach możemy dowiedzieć się więcej o tym, jak działa rynek legalnych bukmacherów w naszym kraju. Dowiemy się również o tym, które spółki dysponują licencją umożliwiającą przyjmowanie zakładów wzajemnych. Lista legalnych podmiotów w Polsce stale się wydłuża, a co za tym idzie, warto być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami. Zapytajbukmachera.pl to rzetelne źródło informacji na temat legalnych bukmacherów.

Dlaczego warto obstawiać zakłady u legalnych bukmacherów?

Zacznijmy od tego, że korzystanie z usług bukmacherów bez licencji może prowadzić do poważnych konsekwencji. Graczom grożą wysokie grzywny. To główny powód, dla którego powinniśmy pozostać w obrębie legalnych serwisów bukmacherskich. Jednocześnie, należy uczciwie przyznać, że rynek bukmacherski w naszym kraju staje się coraz bardziej konkurencyjny. To zjawisko wpływa na jakość oferty oraz dostępne promocje, a korzystają na tym sami gracze. 

Wielu doświadczonych graczy twierdzi, że oferta legalnych bukmacherów jest coraz lepsza. Pojawiają się także nowe funkcje, które jeszcze do niedawna były dostępne jedynie w zagranicznych serwisach. Polscy bukmacherzy stale ulepszają swoje serwisy oraz aplikacje mobilne, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne funkcje, ciekawe promocje, a także liczne udogodnienia sprawiają, że obstawianie zakładów u legalnych bukmacherów staje się po prostu dużo bardziej satysfakcjonujące.