KSW 60. Bonus dla graczy od Fortuna

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna online na KSW 60. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ z piłki nożnej, aby liczyć na bonus o wartości 100 PLN.

100 PLN dla wszystkich typerów od Fortuny na KSW 60

100 PLN dla wszystkich typerów od Fortuny na KSW 60

Na pewno emocji podczas gali KSW 60 nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane niezwykle ciekawe konfrontacje, m.in. Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Z okazji KSW 60 specjalną ofertę promocyjną graczom oferuje bukmacher www.eFortuna.pl, czyli „Pewniak na KSW 60”, która aktywna jest typerom wyłącznie w dniu 24 kwietnia do godziny 23:59.

Pewniak na KSW 60

Zadaniem graczy w promocji „Pewniak na KSW 60” jest zagranie kuponu SOLO, AKO lub też MAXIKOMBI, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej jedno zdarzenie z KSW 60, które w dodatku musi pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 2.00
  • stawka zakładu wynosić musi minimum 200 PLN
STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Jeśli, gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji to w prezencie otrzyma bonus w postaci zakładu bezpiecznego o wartości 100 PLN. I co istotne nie ma znaczenia, jak kupon promocyjny zostanie rozliczony.

Bonus bez depozytu w eFortunie 2021:

Zakłady bukmacherskie efortuna online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci:

  • darmowych 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premii równowartości depozytu do 2000 PLN
  • bezpiecznego kuponu do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że każdy gracz rozpocząć obstawianie meczy u bukmachera Fortuna może od łącznego bonusu nawet o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.