Bonus za darmo na E-sport od bukmachera STS.

Legalny bukmacher STS online przygotował limitowaną promocję dla e-sportowych typerów. Wystarczy zagrać kupon SOLO, na którym to będzie znajdować się wyłączni typ z Ultraligi, aby w razie przegranej otrzymać bonus o wartości 10 złotych.

Ultraliga. Darmowy bonus

Ultraliga. Darmowy bonus

W związku z tym, że oferty bukmacherów są bardzo ubogie przez zawieszenie praktycznie każdej dyscypliny to obecnie prawdziwy „boom” przeżywają zakłady z esportu. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza przegrane.

Akcja „Bezpieczne 10 PLN” skierowana jest od każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonał wpłaty. Promocja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 24 marca od godz. 01:00 do 25 marca do godz.23:59.

Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi obowiązkowo się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Następnie pozostaje graczom już zagranie kuponu za równą kwotę 21 złotych. W ramach tej oferty kwalifikuje się wyłącznie kupon SOLO, którego kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00. Trzeba mieć na uwadze, że dopuszcza się wyłącznie typ LIVE z zmagania esportowych w Ultralidze.

Gracz, który zagra zakład i okaże się on przegrany to w zamian typer otrzyma bonus o wartości 10 złotych. W przypadku wygranej cała kwota trafi do gracza.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Pewna gotówka na esport od STS

Inna z aktywnych promocji bukmachera STS na E-sport to „Bezpieczne 25 PLN„. Wystarczy, ze gracz będzie obstawiał mecze z E-sportu, a co tydzień może liczyć na darmowe środki od wspomnianego operatora.

Bukmacher STS przyznaje bonus 10% wartości przegranych zakładów z tej dyscypliny Maksymalny kwota, jaki może trafić do gracza to 25 złotych.

Bonus bez depozytu w STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom już na sam start darmowy bonus i to bez dokonania depozytu. Wystarczy założyć konto i w formularzu rejestracyjnym wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać darmowe środki o wartości 29 złotych.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejną premię która może wynieść nawet 1200 złotych. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.

Każdy gracz musi mieć na uwadze, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać jedynie przez internet, gdyż punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.