Kupony bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna.

Korona wirus również sprawił, że oferta bukmacherów jest dosyć uboga. Jedna z aktualnych akcji operatora eFortuna to „Happy Hours” na całą ofertę przedmeczową. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na większą wygraną o 14%.

Większe wygrane o 14%. „Happy Hours” dla każdego

Większe wygrane o 14%. „Happy Hours” dla każdego

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bookmachera eFortuna, a poza tym wcześniej dokonał on co najmniej jednego depozytu na swoje konto.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 16 do 29 marca do godziny 23:59. Swojego udziału do tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać. Wystarczy że gracz doda do swojego kuponu bonus kursowy „Happy Hours” , który znajduje się na stronie głównej tego operatora.

W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady zarówno AKO oraz MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.30.

Zdarzenia mogą być z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie. Zaczajając od piłki nożnej, koszykówki, a kończąc na mniej popularnych jak esport, czy snooker.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Stawka zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, ze zagrany kupon przez gracza został rozliczony, jako wygrany oraz spełnia powyższe warunki promocji.

Nie da się ukryć, że dobrą informację w tym wszystkim jest to, że każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej akcji.

eFortuna kod promocyjny 2020:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują w swojej ofercie każdemu graczowi pakiet powitalny. W skład niego wchodzi chociażby bonus i to bez dokonania wpłaty o wartości 20 złotych.

Na kolejną premię może gracz liczyć pod takim warunkiem, że dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas gracz może liczyć na bonus równowartości wpłaty do 1000 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Wymienione wyżej bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładana konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.