Bonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 25 000 PLN

Limitowaną ofertę promocyjną za typowanie spotkań PKO Ekstraklasy ofeurje bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na dodatkową kasę w promocji „Piłkarski Jackpot”. A jest na pewno o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi 25 000 PLN.

25 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy.

25 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy.

Warto jest dodać, że przed nami dosyć ciekawy weekend w polskie piłce nożnej. Dojdzie do kilku konfrontacji, w których to emocji nie powinno brakować, ponieważ przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Wisła Kraków vs Cracovia, Raków Częstochowa vs Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A ta akcja dostępna jest graczom wyłącznie do 5 listopada do godziny 18:00.

25 000 PLN dla typerów PKO Ekstraklasy:

Zadaniem graczy w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zagranie kuponu AKO za minimum 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same mecze z 14 kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica
  • Śląsk – Jagiellonia
  • Piast – Warta
  • Radomiak – Górnik Zabrze
  • Lechia – Zagłębie
  • Górnik Łęczna – Lech Poznań
  • Raków – Pogoń
  • Legia – Stal
  • Wisła Kraków – Cracovia
STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Warto jest zaznaczyć, że na każde z tych potyczek gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodatkowo każde z tych typów pochodzić musi z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze będą mogli cieszyć się z dodatkowej gotówki oczywiście poza wygraną. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Nadmienić jest trzeba to, że każdy z typerów może zagrać nawet pieć kuponów promocyjnych.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online w swojej ofercie powitalnej posiada pierwszy kupon bez ryzyka. Wystarczy jedynie wykonać jedną proste czynność, aby dokonać aktywacji Cashbacka. A mianowicie wpisać kod promocyjny ->>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli zakłąd okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.