Gwarantowane bonusy świąteczne od STS. Do 300 PLN dla graczy

Bukmacher STS nagradza wszystkich aktywnych swoich typerów. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia, aby każdego dnia liczyć na zwrot stawki za przegrane zakłady. Łącznie na konto wszystkich typerów może trafić nawet 300 PLN.

Cashback na święta w STS

Cashback na święta w STS

Na samym początku warto jest dodać, że oferta bukmachera STS jest bardzo bogata i każdy z typerów niewątpliwie może dla siebie coś znaleźć. Tym bardziej, że mecze regularnie są rozgrywane regularnie w takich dyscyplinach, jak piłka nożna, czy też koszykówka.

To sprawia, że każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Świąteczny Cashback w STS”, a jest ona dostępna do 24 grudnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane 20 PLN od STS:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym może znajdować się zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Jedynie wymagane d gracza jest to, iż typer koniecznie muszą być z oferty przedmeczowej.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki, gdzie łącznie każdy z typerów każdego dnia może otrzymać nawet 20 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim użytkownikom na sam start najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji
  • bonus równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.