Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% z aplikacji mobilnej

Lubisz typować tenis? Jak tak, to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet, który to zwiększa wygrane dla swoich graczy o 14% na kupony z Wimbledonu.

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet

Oferta ta skierowana jest do tych typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy podczas trwania Wimbledonu, czyli od 1 do 14 lipca.

W tak akcji biorą udział jedynie kupony, które zostały zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz w łatwy sposób możesz ją pobrać ze strony operatora, a następnie zainstalować.

Warto jest pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na Wimbledon, zarówno singli kobiet jak i mężczyzn oraz debli. A można typować

forbet opinie bukmachera
Bukmacher Forbet – darmowe promocje i bonusy bez depozytu

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon jest dowolna. Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Typer, który dokonał zagrania kuponu, a spełnia on powyższe warunki promocji bukmacher automatyczne zwiększy wygraną o 14%.

Bonus na start bez depozytu 20 PLN u bukmachera LvBet

Gracz, który założy konto u bukmachera LvBet może liczyć na darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Typerze natomiast po dokonaniu pierwszych dwóch depozytów mogą liczyć na darmowe środki od bukmachera. Łącznie można otrzymać 1500 PLN.


Legalny bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.