Darmowy bonus 40 PLN na weekend u bukmachera Etoto

Bukmacher Etoto oferuje sowim typerom promocję „weekendowe granie”, w której to oferuje swoim graczom bonus w wysokosci 40 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto, a poza tym wcześniej dokonał minimum dwóch depozytów może wziąć udział w tej akcji.

Należy pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać. Zrobić to należy jeszcze przed zagraniem kuponów na stronie bukmachera Etoto.

Ta promocja aktywa jest dla typerów od piątku od gody. 00:00 do niedzieli do 23:59.

Chcąc liczyć na darmowe środki należy zagrać co najmniej 3 kupony!

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzenioe. Jednak w obu tych przypadkach kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść do najmniej 1.20.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon musi wynieść minimum 50PLN. Kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone w tej akcji.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. kod promocyjny betonline

Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 40 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponów.

Chcąc odebrać bonus należy po rozliczeniu kuponów kliknąć w opcję POP-UP, a następnie ją zatwierdzić. To sprawi, że na konto trafi bonus automatycznie.

Darmowa gotówka za rejestrację

Bukmacher Etoto oferuje darmowy bonus w wysokości 20 PLN dla graczy, którzy dokonają rejestracji konta. Środki trafią na konto typera bez dokonania żadnej wpłaty.

Jednak należy pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.