Bukmacher TOTALBet zwiększa depozyt o 100%

Właśnie mija pierwszy rok, kiedy to bukmacher TOTALBet działa na polskim rynku bukmacherskim. Z tej okazji ten operator oferuje dla swoich graczy 100% bonusu za dokonanie pierwszej wpłaty.

Większy depozyt o 100% u bukmachera TOTALBet

Większy depozyt o 100% u bukmachera TOTALBet

Akcja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto bukmachera TOTALBet.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ale należy jednak pamiętać, że promocja trwa do 5 lipca do godz. 23:59.

I to właśnie do tego momentu należy dokonać wpłaty, aby liczyć na 100% bonusu za dokonanie depozytu.

Wystarczy, że gracz wpłaci minimum 100 PLN, a druga taka kwota trafi na jego konto w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. kod promocyjny betonline

Istotne w tym wszystkim jest to, że promocja dotyczy pierwszej dokonanej wpłaty.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza automatycznie, ale należy pamiętać, że otrzymany bonus trzeba odblokować.

Należy to zrobić poprzez zagranie kuponu lub też kuponów, który łączna stawka będzie stanowić równowartość depozytu. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Po spełnieniu tych warunków bonus zostanie odblokowany i będzie można nimi zawierać zakłady bukmacherskie.

Trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie pierwszej wpłaty!

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera TOTALBet

Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera to należy dokonać rejestracji, w zamian ten operator przyzna darmowy bonus w wysokości 10 PLN.

Środki trafią na konto typera nawet bez dokonania wpłaty. Wystarczy założyć nowe konto i przejść poprawnie proces rejestracji konta. W zamian operator przyzna darmowy bonus.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.