Bukmacher STS, jaki bonus na start oferuje? Bonus 100% od STS.

Polskie firmy bukmacherskie w ostatnim czasie mocno powiększył swoje oferty dla nowych graczy. Świetnym przykładem takiego działania jest bukmacher STS, bonus na start wzrósł tutaj aż do 1200 złotych oraz 200 złotych w zakładzie bez ryzyka. W poniższym artykule sprawdzimy dostępny w STS bonus na start – jakie warunki trzeba spełnić, by go dostać i co zrobić, by wypłacić otrzymane od tego bukmachera pieniądze. 

STS – lider polskiego rynku zakładów sportowych  

Niewiele jest firm, które można określić jako tak znaczące dla polskiej branży bukmacherskiej jak właśnie STS. STS SA rozpoczął swoją działalność bukmacherską na terenie Polski jako Star Typ Sport Ta założona w 1997 roku spółka aktualnie zatrudnia aż 1500 osób. Pracują one w około 450 punktach przyjmowania zakładów. W 2021 roku STS jest niezaprzeczalnie największą firmą bukmacherską w Polsce. W chwili obecnej jej udział w krajowym rynku ocenia się na około 47 procent. Każdego roku bukmacher STS przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów, a liczbę stałych klientów spółki szacuje się na aż 200 tysięcy. W latach ubiegłych STS był sponsorem strategiczny Lecha Poznań czy Jagielloni Białystok. Z kolei od 2018 roku jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. STS partneruje także wielu zawodom sportowym czy zawodnikom, wkład spółki w rozwój polskiego sportu jest niezaprzeczalny. 

Oferowany przez STS bonus na start

Wiesz już co nieco o historii marki STS. Pora więc przyjrzeć się temu, jaki STS bonus na start ma w swojej ofercie. Jak przystało na lidera rynku, posiada on bardzo elastyczną ofertę, dopasowaną w pełni do potrzeb różnych klientów, zarówno tych dysponujących większym, jak i mniejszym budżetem.

Pewne 25PLN freebet

Po założeniu konta na stronie bukmachera STS, nowi gracze będą mogli aktywować specjalny bonus powitalny w wysokości 25zl. Oferowany przez STS bonus na start będzie miał formę bezpłatnego zakładu. Oznacza to, że dostaniemy go od razu po rejestracji nowego konta, bez potrzeby składania jakiegokolwiek depozytu. W trakcie procesu rejestracji należy wpisać specjalny kod bonusowy w jednej z trzech form: „pewne25”, „PEWNE25” lub „PeWnE25”. 

Przyznany w ciągu trzech dni bonus pozwoli Ci poznać świat sportowych emocji bez utraty własnych środków. Promocja łączy się z innymi bonusami powitalnymi. Bonus objęty jest niskim, trzykrotnym warunkiem obrotu. Trzeba mieć jednak na względzie, że wymóg ten dotyczy wyłącznie wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Zakład bez ryzyka 200PLN

Gracze, którzy założą swoje konto przed 31 marca 2021, do godziny 23:59, będą mogli wykorzystać drugi, tym razem ograniczony czasowo, wprowadzony przez STS bonus na start. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się uruchomić bonus na swoim koncie, będzie mógł zawrzeć zakład SOLO lub AKO i odzyskać kwotę w razie przegranej. Przegrana suma wróci na konto depozytowe w ciągu trzech dni.

Aby aktywować bonus, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, należy użyć jednego z dwóch kodów bonusowych: „zbr200” lub „200zbr”. W akcji bierze udział tylko pierwszy zakład. Zanim odblokowana zostanie opcja wypłaty środków, bonusem będzie trzeba obrócić trzykrotnie, czyli na kwotę dokładnie 75zł, z kuponami o kursie całkowitym większym niż 1.91. Zaleca się zwracanie uwagi na ranking bukmacherów.

Pewne 1200PLN na start

W ramach kolejnej promocji powitalnej, nowi gracze, którzy wyrażą chęć wzięcia w niej udziału podczas procesu rejestracji konta, otrzymają równowartość swojego pierwszego depozytu. Można zatem uzyskać 100-procentowy bonus aż do 1200zł. W tym wypadku nie musimy podawać żadnych kodów bonusowych, a jedynie zaznaczyć zgodę na dopisanie odpowiedniej wysokości kwoty do bonusowego salda na koncie.

Ten przygotowany przez bukmachera STS bonus na start pozwoli rozpocząć zabawę z zakładami sportowymi za kwotę o łącznej wysokości aż do 2400zł. Aby móc go wykorzystać, po otworzeniu okienka zakładu, należy wybrać opcję „Bonus”. Bonus powinien automatycznie pojawić się na koncie po zaksięgowaniu wpłaty.

Warunki obrotu bonusu Pewne 1200 PLN na start

Wypłata środków zdobytych po skorzystaniu z promocji Pewne 1200PLN na start będzie możliwa dopiero po wykonaniu odpowiedniego obrotu, na który składa się suma jego kwoty oraz pierwszej wpłaty. Kurs całkowity wniesionych zakładów będzie musiał być wyższy niż 1.81. Do obrotu liczą się wygrane oraz przegrane zakłady z wyłączeniem kuponów typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, Hit Dnia oraz te, wpłacone przy użyciu opcji Cash-out.

Cashback do 50 PLN

Oferta „Cashback do 50PLN” została skierowana do wszystkich stałych klientów, którzy już wcześniej wykorzystali swoje bonusy powitalne. Akcja podzielona została na etapy, w trakcie których regularnie będzie można korzystać z opcji zwrotu wpłaconych środków. Pierwsze etapy zaczynają się w poniedziałki, a kończą w czwartki, natomiast drugie mają miejsce w pozostałe dni tygodnia.

W promocji nie liczą się zakłady wniesione za bonusowe środki ani za pomocą opcji Cashout, ani MaxiKombi, SOLO, Superoferta, Hit Dnia, Betgames i Sporty wirtualne. Rozliczone zostaną wszystkie zakłady, po kursie 1.00. Wartość zwrotu może wynieść do 50zł tygodniowo. W pierwszym etapie jest to równowartość 30% wpłaty, a w drugim – do 20% depozytu. 

Podsumowanie

STS to definitywnie największy polski bukmacher pod względem obrotów czy liczby użytkowników. Oferowany przez bukmachera STS bonus na start nie odzwierciedla jednak tego, firma w żaden sposób nie spoczywa na laurach i wciąż zaciekle walczy z konkurencją o nowych użytkowników. Świetna oferta bonusowa najlepiej o tym świadczy.