Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Legalny bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom w ramach oferty „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać dowolny kupon z piłki nożnej, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Bonusy na eliminacje Mistrzostw Świata od Betclic

Bonusy na eliminacje Mistrzostw Świata od Betclic

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować z piłki nożnej, ponieważ przed nami dosyć ciekawe spotkania podczas elimnacji do MŚ 2022, jak m.in. Czechy vs Belgia, Serbia vs Portugalia, Bułgaria vs Włochy czy też Polska vs Andora.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Pewny zakład’ koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspominana oferta aktywna jest 28 marca do godziny 23:59.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zagranie zakładu AKO, na którym musi znajdować się co najmniej pięć typów, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00.

Zaznaczyć trzeba, że obowiązkowo typy muszą być z piłki nożnej. Mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek. Dodatkowo dopuszczone są zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

W przypadku, gdy jeden z faworytów zawiedzie gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.

Pewne 550 PLN na start w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertą promocyjną na start w postaci zakładu bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie graczy. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.