Darmowy bonus 40 PLN u legalnego bukmachera STS

Nie posiadasz aplikacji mobilnej bukmachera STS? Jak nie, to warto jest ją pobrać i zainstalować. A w zamian bukmacher STS przyzna darmowy voucher w wysokości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy voucher 40 PLN u bukmachera STS

Darmowy voucher 40 PLN u bukmachera STS

Z tej promocji może skorzystać każdy gracz, który posiada konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej wspominanego operatora.

Oferta promocyjna a dostępna jest dla graczy do 10 lipca do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać darmowy bonus należy wykonać proste czynności. Pierwszy krok jaki należy zrobić, żeby otrzymać bonus to jest pobranie oraz zainstalowanie aplikacji mobilnej bukmachera STS. Należy to zrobić ze strony operatora. Ten proces w żadnym wypadku nie jest trudny, a poza tym nie zajmują zbyt dużo czasu.

Następnie trzeba zalogować się na aplikacji w bocznym menu kliknąć w opcję: „bonusy i akcje”. To sprawi, że voucher w wysokości 40 PLN trafi na konto gracza.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. kod promocyjny betonline

To sprawi, ze do dnia 11 lipca voucher trafi na konto typera. Istotne w tym wszystkim jest to, że nie trzeba dokonywać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus na start bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher STS oferuje dla nowych graczy darmowy bonus w wysokości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc otrzymać ten bonus należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że automatycznie e po rejestracji konta gracz będzie miał środki na grę i to bez dokonania żadnej wpłaty.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12