Darmowe freebety bez wpłaty własnej od TOTALBet na start

W związku ze spotkaniami trzeciej rundy Ligi Mistrzów bukmacher TOTALBet przygotował swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać dwa darmowe freebety i to bez wpłaty własnej o wartości 15 PLN i 10 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera TOTALBet

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera TOTALBet

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera TOTALBet.

Podstawowy krok w tej akcji jest dokonanie rejestracji konta w dniach od 22 do 23 października do godz. 23:59. Można tego jedynie dokonać na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Wystarczy tam podać swoje dane osobowe, jak imię czy nazwisko. To sprawia, że proces rejestracyjny nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym w żadnym wypadku nie jest skomplikowany.

Jak kod promocyjny jest aktualny u bukmachera TOTALBet?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego LM2019. Dzięki niemu bukmacher TOTALBet dokona aktywacji pakietu powitalnego. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, kiedy można wpisać ten kod.

Następnie wspomniany operator dokona weryfikacji konta. Jeśli przebiegania ona prawidłowo to gracz otrzyma bonus o wartości 15 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betfan darmowy kod promocyjny

Na wykorzystanie tego freebeta gracz otrzymuje siedem dni! Należy jego wykorzystać poprzez zagranie kuponu SOLO lub AKO, którego:

  • kurs łączny musi wynieść minimum 2.00
  • stawka musi być równa 15 PLN.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera TOTALBet jest bogata, a poza tym przed nami wiele ciekawych pojedynków, jak chociażby w Lidze Mistrzów, czy Lidze Europy.

Poza tym ta promocja łączy się ze stałą akcją bukmachera TOTALBet, gdzie za rejestrację ten operator przyznaje kolejnego freebeta tylko, że o wartości 10 PLN. To sprawia, że gracz otrzyma łącznie bonus o wartości 25 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.