Większe wygrane o 14% na kupony z Ligue 1 z aplikacji mobilnej

Przed nami zmagania dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocję swoim graczom, w której to akcji zwiększa wygrane o 14% i to bez żadnych ograniczeń.

LvBet kupony bez podatku

LvBet kupony bez podatku

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmacher LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher LvBet podczas tej akcji dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się WYŁĄCZNIE typy z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1.

Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ przed nami takie spotkania jak chociażby Nice vs PSG, Bordeaux vs St. Etienne, Monaco vs Rennes.

Warto jest wiedzieć, że typy na kuponie mogą pochodzić z oferty:

  • przedmeczowej
  • na żywo

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

betfan darmowy kod promocyjny

Typer sam wybiera za jaka kwotę zostanie zagrany kupon, ale należy pamiętać, że z akcji są wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

Legalny bukmacher LvBet automatycznie zwiększa wygraną dla swoich graczy o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki akcji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Jaki kod promocyjny u bukmachera LvBet

Legalny bukmacher LvBet oferuje nowym graczom pakiet powitalny na start w postaci:

  • freebetu o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty
  • bonusu 100% równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc aktywować ten pakiet powitalny wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher LvBet dokona aktywacji bonusów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.