Darmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Znaczna większość legalnych bukmacherów działających w Polsce jak STS, Fortuna, BetClic, czy też BetFan oferuje swoim graczom bonusy powitalne już na start.

Kody promocyjne na start za darmo u legalnych bukmacherów

Kody promocyjne na start za darmo u legalnych bukmacherów

Operatorzy w swoich ofertach powitalnych mają chociażby bonusy bez depozytu, czy też pierwsze zakłady bez ryzyka. To wszystko przy użyciu specjalnych kodów promocyjny. Zobacz jakich!

STS freebet 29 PLN i bonus do 1200 PLN

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, czyli STS oferuje graczom na start chociażby freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Dodatkowo wówczas pierwsza wpłata u tego operatora objęta jest promocją. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

BetClic: Cahsback do 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Jak okaże się zakład przegrany to mała strata, ponieważ operator dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. W przypadku wygranej cała wartość znajdzie się na koncie gracza.

Powyższy bonus powitalny będzie aktywny jedynie pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

legalny bukmacher betclic w polsce
Betclic legalny bukmacher online -Kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Fortuna: Freebet bez depozytu 20 PLN + Cashback do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Bukmacher Fortuna oferuje na start nowym graczom pakiet powitalny, w skład którego wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 115 PLN
  • bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę

Powyższe warunki promocyjne będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

betfan polski bukmacher online
Kod promocyjny BETFAN na darmowy zakład bez ryzyka

BetFan: Bonus do 3000 PLN + zakład bez ryzyka do 100 PLN

Coraz bardziej popularny w Polsce bukmacher BetFan oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to zwiększa trzy pierwsze depozyty przyznają bonus równowartości wpłaty. Za każdą z nich gracz może otrzymać 100 PLN.

Poza tym pierwszy zakład jest bez ryzyka. Wystarczy zagrać dowolny kupon, a w razie przegranej operator dokona zwrotu stawki, aż do 100 PLN.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że bukmacher BetFan oferuje swoim graczom grę bez podatku. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.45, aby cieszyć się z większej wygranej.

Z tych bonusów gracz będzie mógł skorzystać pod warunkiem, ze wpisze kod promocyjny „BETFAN” w formularzu rejestracyjnym.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.