Freebet 20 PLN bez depozytu od bukmachera TotalBet 2020

Wraz z początkiem roku 2020 legalny bukmacher TotalBet przygotował specjalną ofertę powitalną swoim graczom. Już na sam start każdy gracz może dostać darmowe freebety. Łącznie nawet 40 PLN.

Freebet dla każdego bez depozytu

Freebet dla każdego bez depozytu

Ta oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotalBet.

Każdy gracz dostanie darmowe 20 PLN już na sam start. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.Totalbet.pl. To sprawi, ze gracz otrzyma darmowe środki i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Freebet znajdzie się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty. W dodatku nie trzeba w żaden sposób obracać otrzymanej gotówki, aby ją wypłacić.

Darmowy bonusy bez depozytu 2020

Poza tym legalny bukmacher TotalBet przyznaje kolejne freebety za:

  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne
legalny bukmacher betclic w polsce
Betclic legalny bukmacher online -Kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Bonus do 5000 PLN za pierwszy depozyt od TotalBet

Warto jest mieć na uwadze, że w dalszym ciągu Polski bukmacher TotalBet posiada extra bonus za pierwszy depozyt. Bowiem można otrzymać nawet 5000 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty!

Trzeba podkreślić, że jest to zdecydowanie najwyższy bonus jaki można otrzymać od legalnych bukmacherów.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.